Kariéra

Kariéra

Pomocné práce

Náplň práce:

  • příprava materiálu a komponentů pro výrobu
  • začišťovací a dokončovací práce
  • příprava dárkových balení
  • ostatní pomocné práce

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pečlivost a trpělivost
  • spolehlivost, samostatnost
  • chuť do práce

Nabízíme:

  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • zajímavou a kreativní práci
  • příjemné pracovní prostředí a ten nejlepší kolektiv
  • dlouhodobou brigádu, kterou je možné kombinovat se školou

Místo výkonu práce: Praha

Životopisy včetně fotografie zasílejte na kariera@jelenisperky.cz

Do předmětu emailu uvést "Pomocné práce"

TECHNICKY ZDATNÝ POMOCNÍK DO DÍLNY

Hledáme někoho, kdo pracuje rád a nebojí se manuální práce. Budete totiž naše pravá ruka při strojní i ruční výrobě.

Co to znamená? Různorodou práci od stříhání materiálů, po výsek a broušení kovových komponentů, Dále potisk a přípravu materiálu pro následnou výrobu. Budete manipulovat se stroji, s lisem a tiskařským strojem. Měl byste být tedy i technický typ.

Co vám za to nabídneme? Dlouhodobou brigádu pro někoho, kdo je pracovitý a spolehlivý. A taky dílnu, ze které se může stát vaše království.

Láká vás to? Pak nám pošlete životopis s fotografií a pár řádky o sobě na mail kariera@jelenisperky.cz