JELENÍ VÁNOCE

Je konec října a na vás na jelením blogu vyskakuje článek s vánoční tématikou. Ne, nezbláznili jsme se.
My v jelenech už opravdu Vánoce začínáme řešit. Je toho totiž potřeba tolik zařídit a vymyslet. Diáře, vánoční kolekce, nová kampaň a výloha. Do toho výzdoba ateliéru, kterou nikdy nepodceníme.
A pak takové drobnosti jako je jelenoroj, vánoční soutěž nebo den svetrů s jelenem. Okolo Vánoc tradičně nestíháme, proto jsme si třeba tenhle článek připravili už loni v lednu. Protože jsme věděli, že pak to zase nedáme.Ale není to naštěstí jen o tom, že nevíme, kde nám hlava stojí.
Vánoce v jelenech, to je spousta dalších věcí.

Vánoce se u nás začínají řešit už ve chvíli, kdy se vrátíme z dovolených. Už na podzim musíme naplánovat, kdy uzavřeme příjem vánočních objednávek na zakázku. Aby se všechno stihlo včas, aby bylo dost materiálu i šikovných rukou.


Kouzelné výlohy

S předstihem se navrhuje i vánoční výloha, která (ruku na srdce) bývá tradičně nejpovedenější z celého roku.

Snad na samotný článek by pak vydala vánoční výzdoba jeleního ateliéru. V tomto čase si na ní ujíždíme ještě víc, než kdykoli jindy.


A přiznáváme bez mučení, že občas se v poklusu zastavíme a chvilku se kocháme. Adventním věncem, vánočním stromkem, dárečky nebo malými kytkami na pultu.


Třeba loni jsme zkusili netradiční kombinaci tulipánů a jehličí.
Co vy na to?


A do svetru!

Tradicí už se pomalu stává den svetrů s jelenem. Dva dny před Ježíškem vytáhneme ze skříní tematický svetr, čím šílenější, tím lepší.

Nahřejeme hrnce svařáku, přineseme cukroví, nakoupíme spoustu dobrot a pokecáme s jeleními zákaznicemi. Některé z nich už si na tento den dokonce plánují dovolenou, aby se v tom všem shonu u nás zvládly zastavit! A to nás zahřeje u srdce daleko víc než nějaký ten svařák.

I přes ten frmol v ateliéru je to stejně moc příjemné posezení, jen tak pobýt a probrat, co je nového... K Vánocům už to prostě tak nějak patří..


Vánoční kolekce

Pod stromeček od nás každý rok dostáváte kromě limitované edice diářů i zbrusu novou kolekci jelenů. Ta loňská pro nás byla asi nejzásadnější za celé fungování jelenů. Kov, minimalismus, žádné zdobení. Báli jsme se, jak se na jednoduché jeleny budete tvářit.

Zamilovali jste si je ale stejně jako my a tak se po nich zaprášilo ještě ten samý den, kdy jsme je představili! A od té doby, po celý dlouhý rok, je pro vás vyrábíme na zakázku. Někdy to sice trvá, ale troufáme si říct, že čekání stojí za to. A jaká bude ta letošní vánoční kolekce? Dozvíte se už brzy.

Milujeme to

Přes všechen ten vánoční stres si ale užíváme i takové drobnosti jako je aranžování jelenů na focení, výběr vánočních papírů na krabičky nebo balení dárků. Snažíme si prostě na max vychutnat každou minutu té sváteční atmosféry, která tak rychle vyprchá.

Jdete do toho s námi?

Tak si zajistěte dárky pod stromeček včas a nezapomeňte jeleny na zakázku objednat do 1. listopadu.

Naši Jelínci baští sušenky, aby vám mohli nabídnout to nejlepší z jeleních služeb. Skákáním po tomto webu souhlasíte s použitím cookies. Více o cookies OK