POZNEJTE NAŠE KUŘÁTKA

Kuřátka už se vám ostýchavě představila na našich sociálních sítích, ale ještě neodhalila svou pravou tvář. Seznamte se s ochmýřenými uličníky, kteří se vloupali mezi naše jelikonoční stádo.

Romeo a Pípánek
perlový náhrdelník

Následník kuřátkového trůnu si žil svůj poklidný život a těšil se, až vymění svou korunu prince, za korunu krále. Vše šlo jako po zrníčkách, dokud nepoznal líbeznou jeleničku zvanou Pípánek. Přes velké rozdíly se do sebe zamilovali na první pohled a chtěli se vzít. Ale láska jim bohužel nepřála. Ochmýřený král malou upípanou jeleničku do rodiny nepřijal a oba dva vykázal z hradu. Ale jak už z historie víme, láska vždy zvítězí a tak si Romeo a Pípánek s nekonečnem perliček užívají svou zakázanou lásku dodnes.

KOUPIT PÍPÁNKA

Večerníček a Zapletalka
maxi brož

Večerníčkové kuřátko si přihopkalo přímo do jelení přípravy jelikonoc. Všichni pekli, pletli, zdobili, barvili a všude byl velký shon a šrumec, až jelínci skoro zapomněli spát. A tak se Večerníček ujal své úlohy. Nasadil si svou novinovou čepici a začal vyprávět pohádku. Během chvilky začali jelínci postupně zanechávat své práce a sesedli si kolem Večerníčka, aby mohli společně naslouchat. Obzvlášť pozorně poslouchala Zapletalka. A protože Večerníček je opravdu dobrý vypravěč, všichni jelínci se ukolébali ke spánku a spali tvrdě až do rána.

KOUPIT ZAPLETALKU

Al Capone a Koko
mašle jako brož a sponka do vlasů

Kuřátkový vůdce, Ochmýřený kápo, Mistr peříček. Tak se přezdívá mafiánovi, vlastním jménem Al Capone. Ve svém klobouku pomalým krokem kontroluje jelení svět a přípravy na Jelikonoce. Kdyby je chtěl někdo náhodou překazit nebo ukrást jelikonoční vajíčka, okamžitě zakročí. Na letošní kontrole se ovšem něco změnilo. Poznal překrásnou Koko, která se procházela na prvním sluníčku, protože ji jelikonoce nechávají zcela chladnou. Al Capone jí nabídl nekonečnou lásku a Koko už si s úsměvem na tváři vykračovala po boku tohoto šarmantního kuřátka jako Bella Koko.

KOUPIT KOKO

Víla Amálka a Chmýřenka
perlový náramek

Jediná zástupkyně něžného pohlaví. Amálka je to nejhodnější kuřátko, které by rádo pomohlo všem jelenům na celém světě. Proto si také oblíbila Chmýřenku. Jemná perličková jelenička totiž zase miluje svět kuřátek a tráví mezi nimi spoustu času. S Amálkou se rozhodly, že udělají na letošní Jelikonoce velké překvapení a uspořádali nádhernou jelikonoční slavnostní hostinu. Každý jelínek i kuřátko dostalo luční věneček a společně se veselili a tančili celý den.KOUPIT Chmýřenku

Vinnetou a Zobkalýn
midi brož

Od malička si hraje na indiána a nejradši by se proháněl celý den po prériích na koni. Ten je ale na něj moc divoký a tak požádal malý žluťoučký Vinnetou o pomoc Zobkalína. Vyskočil jelínkovi na záda a proháněli se spolu okolím a hráli si na divoký západ. Hlídali jelikonoční výslužky před kovboji a každému mlsounovi, který chtěl kousek uloupit, udělali na tváři indiánskou barevnou značku. A dokud Jelikonoce neskončí, bude tato dvojce chránit své území za jeleno-kuřátkového pokřiku.

KOUPIT ZOBKALÝNANašli jste si svého ochmýřeného favorita? Kuřátka už jsou sice zpátky ve svých domovech, ale vy si můžete užít Jelikonoce jak se sluší a patří s našimi svátečními jelínky, kteří na vás poslušně čekají s pomlázkami, vajíčky i beránky v našem e-shopu.

JELIKONOČNÍ KOLEKCE

Naši Jelínci baští sušenky, aby vám mohli nabídnout to nejlepší z jeleních služeb. Skákáním po tomto webu souhlasíte s použitím cookies. Více o cookies OK