TOP 10
vašima očima


Každou velkou kolekci i menší tematickou řadu jeleních šperků vytváříme s nadšením, láskou a pečlivostí, které pro nás hrají prim. Do nových přírůstků vkládáme to nejlepší, co nám v dané chvíli běží hlavou, a precizní zpracování už je pak samozřejmostí. Když se tedy chceme trochu ohlédnout zpět a rekapitulovat nejpovedenější jelení kousky, je to velmi těžké. A tak jsme nechali promluvit vás. Kteří jelínci k vám nejčastěji putovali a měli největší ohlas? Tady jsou ti „nej“ roku 2018!

Z edice Sedmikrásek u vás nejvíce zabodovala DAISY. Něžná mikro brož rozkvetla v našem e-shopu v květnu a okouzlila své okolí minimalistickým stylem bez třpytivé okázalosti. „Má mě rád, nemá mě rád..." My už s Daisy předem věděli, že má!
Ze zákulisí:
Proužky, ze kterých se skládá středová kytička, se musí jednotlivě ručně nastříhat, slepit a symetricky poskládat. Ačkoliv výsledek působí jednoduše, samotná práce se vzorem je velmi náročná.

V říjnu se v našem ateliéru rozléhal hlasitý smích. Mohla za to především VESELOKOPKA ze stáda Veselé paničky žižkovské. Pestrobarevné, veselé a důkladně propracované lístečkové zdobení nešlo v záplavě podzimních tonů přehlédnout, a tak tato maxi brož putovala k mnohým z vás.
Ze zákulisí:
Výraznou barevností jsme si nejprve nebyli jisti, ale kdokoliv výsledného jelena viděl, zvedla se mu nálada a musel ho mít.

Romantická SOUZNĚNKA se zrodila v únoru při příležitosti Jelentýna. Zamilovali jste se do ní velmi rychle, a tak se tato midi brož zapýřila tón v tónu a rozeběhla se vstříc novým majitelkám, aby přinesla mnoho lásky.
Ze zákulisí:
Odstíny těchto dvou koženek patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější. Tmavší jsme dali název pudrová... a ta světlejší? Říkáme jí mezi námi prasečí, podle barvy malých prasátek.

Roztomilé jelení nadělení se v ateliéru vylouplo před Vánoci a spolu s ním i SYMPAŤULE. Elegantní mikro jelenička se středovým zdobením si vás získala svou milou a společenskou povahou. Bylo totiž hned jasné, komu ji darovat.
Ze zákulisí:
Mikro brože často mizí z e-shopu bleskovou rychlostí a my se vám vždy snažíme připodobnit, jak jsou vlastně velké... Třeba jako – jako desetikorunová mince.

PEPEK rozhoupal poklidné moře okolo Ostrova pokladů spolu se stejnojmennou kolekcí. Nalodil se k ní v červnu a nikdo nezůstal na pochybách, že tato midi brož je skvělým symbolem léta. Zdobení v námořnickém stylu navíc nikdy nevyjde z módy.
Ze zákulisí:
Nové raznice v podobě vlnek a minimalistické kotvičky podle našeho návrhu nebudou ani letos zahálet. V rodokmenu námořníků budeme totiž i nadále pokračovat!

Opravdický čert TASMANÝN v podobě přívěsku na krk s mini jelenem očaroval obdivovatele Ostrova pokladů exkluzivním zpracováním. Námořnický, elegantní a zároveň sportovní šperk zazářil v našem e-shopu taktéž v červnu zejména ručně vyrobenými kameny.
Ze zákulisí:
V kolekci Ostrov pokladů jsme použili zbrusu nové exotické květy a tvary. Sklo kamenů je navíc podloženo plátkem pravého stříbra, aby byl efekt jejich hloubky ještě působivější.

Plesovou sezónu si nemohl nechat ujít ZLATOKVÍTEK a vy jste ho v lednu rády pozvaly na taneční parket. Jelínka jsme ozdobili kopýtky ve tvaru perlových kapiček a věříme, že s touto midi broží na šatech byly protančeny nejedny střevíce.
Ze zákulisí:
Každý lístek tohoto typu zdobení je vyráběn samostatně a je tvarován do plastického okvětního lístku. Připomíná nám hroší ouška, a proto těmto kouskům říkáme „ouškáči“.

V říjnových dnech loňského roku se v jelením království zrodili Vůdci stáda. Do jejich čela se postavil majestátní CIRCULUS v podobě maxi brože. Hrdě otočil svou hlavu vzad, aby pohlídal své následovníky, a vyhrál to u vás na celé čáře.
Ze zákulisí:
Circulus byl úplně první atypický jelen, který spatřil světlo jeleního světa. Stal se miláčkem jeleních fanynek, které uchvátila jeho barevná kombinace.

Midi brože RORY A LORELAI jsme stvořili pro nerozlučné dvojice žen a pojmenovali jsme tak i celou listopadovou kolekci. Jména těchto dvou jelenů byla první, která nám přišla v tomto kontextu na mysl – a vy jste si je také hned oblíbily!
Ze zákulisí:
Nápad na kolekci se vyvíjel téměř rok a celá její tvorba i focení nerozlučných dvojic z řad našich zákaznic pro nás byly velkým zážitkem.


Trojřadý perlový náramek s mini jelenem NAPOLEONOVA pochází z edice Strážci sadu. Ti se v září starali o to, aby se všechny třešňové stromy včas uložily ke spánku. Elegantní jelení šperky s lístečkovým zdobením prozářily podzim mnoha novým majitelkám.

Ze zákulisí:

Cherry koženka je u nás velmi žádaná. Hned po neutrálních barvách – černé, bílé či béžové – je to u českých žen jednoznačně nejoblíbenější odstín.

JDU SI PRO NOVÝ PŘÍRŮSTEK!

Naši Jelínci baští sušenky, aby vám mohli nabídnout to nejlepší z jeleních služeb. Skákáním po tomto webu souhlasíte s použitím cookies. Více o cookies OK