Kariéra

Kariéra

Hledáme nové posily do Jeleního týmu na tyto pozice:

RECEPČNÍ

Hledáme mladou usměvavou posilu, která bude v kontaktu se zákaznicemi a postará se o běžný chod prodejního showroomu. Kromě toho vyřídí internetové objednávky a administrativně vypomůže, kde je třeba.

Práce je ideální pro studentky VŠ.
Hledáme posilu na 1 celý den nebo několik celých dní v týdnu.
Pracovní doba do konce listopadu 10 -18 hod.
Pracovní doba v prosinci 10 - 19 hod.

Od 24.12.2018 do 1.1. 2019 je ateliér uzavřen.

Požadujeme:

  • spolehlivost, pečlivost a prozákaznickou orientaci
  • příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • orientace v sortimentu Jeleních šperků výhodou
  • a v neposlední řadě stálý úsměv na tváři

Nabízíme:

  • zajímavou práci v kreativním ateliéru
  • různorodou pracovní náplň
  • práce na DPP
  • mzdu 100 Kč / hod
  • příjemné prostředí – kdo byl někdy v jelením ateliéru, ten ví;)

Místo výkonu práce: Praha 3, U Rajské zahrady 8

Životopisy včetně fotografie zasílejte na kariera@jelenisperky.cz

Do předmětu emailu uveďte  „Recepční“.

BALENÍ VÁNOČNÍCH OBJEDNÁVEK

Staňte se vánočním skřítkem v jelením ateliéru! Na listopad a prosinec hledáme mladé šikovné pomocnice, které se nebojí vzít za práci a pomohly by nám s balením vánočních balíčků a přípravou pošty.

Vaším úkolem bude úhledné a pečlivé balení jeleních objednávek a zadání podkladů do elektronického systému přepravce. Je to tedy tak trochu manuální a zároveň i administrativní práce.

Práce je na 2 – 4  dny v týdnu, konkrétní dny a hodiny jsou na domluvě.​

Požadujeme:

  • spolehlivost, pečlivost a dobrou organizaci práce
  • kladný vztah k dárkovému balení a čistotu provedení práce
  • administrativní praxe výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v kreativním ateliéru s krásnými balícími papíry a mašlemi :-)
  • mzdu 80 Kč / hod
  • příjemné prostředí

Do předmětu emailu uveďte  „VÁNOČNÍ SKŘÍTEK“.