Kariéra

Kariéra

Hledáme nové posily do Jeleního týmu na tyto pozice:

RECEPČNÍ

Hledáme mladou usměvavou posilu, která bude v kontaktu se zákaznicemi a postará se o běžný chod prodejního showroomu. Kromě toho vyřídí internetové objednávky a administrativně vypomůže, kde je třeba.

Práce je ideální pro studentky VŠ.
Hledáme posilu na 1 celý den nebo několik celých dní v týdnu.
Pracovní doba 9:30 až 17:30

Požadujeme:
  • spolehlivost, pečlivost a prozákaznickou orientaci
  • příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • orientace v sortimentu Jeleních šperků výhodou
  • a v neposlední řadě stálý úsměv na tváři

Nabízíme:

  • zajímavou práci v kreativním ateliéru
  • různorodou pracovní náplň
  • práce na DPP
  • mzdu 100 Kč / hod
  • příjemné prostředí – kdo byl někdy v jelením ateliéru, ten ví;)

Místo výkonu práce: Praha 3, U Rajské zahrady 8

Životopisy včetně fotografie zasílejte na kariera@jelenisperky.cz

Do předmětu emailu uveďte  „Recepční“.

VÝPOMOC DO VÝROBNÍHO ATELIÉRU
Hledáme šikovné ruce na výpomoc do jeleního ateliéru.

Náplň práce:
  • příprava materiálu a komponentů pro výrobu
  • začišťovací a dokončovací práce

  • slepování již nazdobených jelenů

  • příprava dárkových balení

  • třídění materiálu

  • ostatní pomocné práce

Požadujeme :

  • manuální zručnost, pečlivost a trpělivost

  • čistota provedení práce

  • spolehlivost, samostatnost

  • chuť do práce

Nabízíme:

  • možnost osobního i profesního rozvoje

  • zajímavou a kreativní práci

  • příjemné pracovní prostředí a ten nejlepší kolektiv

  • dlouhodobou brigádu, kterou je možné kombinovat se školou

Do předmětu emailu uveďte  „Pomocné práce“.