Kariéra

Kariéra

Hledáme nové posily do Jeleního týmu na tyto pozice:

ASISTENTKA JELENÍHO ATELIÉRU

Do kreativního ateliéru na pražském Žižkově hledáme stěžejní posilu, která by měla na starosti:

  • správa e-shopu a objednávek, fakturace, on-line podání, delegování činností na recepční a další pomocnice
  • ​kontakt se zákaznicemi v prodejním ateliéru, příjem individuálních objednávek
  • ​administrativa a každodenní práce s PC
  • ​práce s interním objednávkovým systémem
  • ​komunikace s dodavateli /i v angličtině/
  • ​evidence a objednávání materiálu
  • ​odpovědnost za chod prodejního ateliéru
  • ​schopnost vést tým

Jsi to ty?

  • víš si rady v každé situaci
  • ​jsi spolehlivá a pečlivá, s chutí do práce a vysokým pracovním nasazením
  • ​máš příjemné vystupování, orientuješ se v módě a dokážeš poradit s výběrem
  • ​oceníš útulné, kreativní a přátelské prostředí jeleního ateliéru
  • ​zvládneš bravurně víc věcí najednou
  • ​vlastníš ŽL

Už se u nás vidíš?

Zašli nám životopis s aktuální fotografií a pár řádky, proč už nemusíme hledat dál na kariera@jelenisperky.cz Těšíme se!

RECEPČNÍ

Hledáme mladou usměvavou posilu, která bude v kontaktu se zákaznicemi a postará se o běžný chod prodejního showroomu. Kromě toho vyřídí internetové objednávky a administrativně vypomůže, kde je třeba.

Práce je ideální pro studentky VŠ.
Hledáme posilu na 1 celý den  v týdnu - úterý.
Pracovní doba 9:30 až 17:30

Požadujeme:
  • spolehlivost, pečlivost a prozákaznickou orientaci
  • příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • orientace v sortimentu Jeleních šperků výhodou
  • a v neposlední řadě stálý úsměv na tváři

Nabízíme:

  • zajímavou práci v kreativním ateliéru
  • různorodou pracovní náplň
  • práce na DPP
  • mzdu 100 Kč / hod
  • příjemné prostředí – kdo byl někdy v jelením ateliéru, ten ví;)

Místo výkonu práce: Praha 3, U Rajské zahrady 8

Životopisy včetně fotografie zasílejte na kariera@jelenisperky.cz

Do předmětu emailu uveďte  „Recepční“.

JELENÍ TECHNIK

Malá šperkařská česká firma hledá do mladého kolektivu posilu.

Potřebujeme někoho, kdo pracuje rád a nebojí se manuální práce. Budete totiž naše pravá ruka při strojní i ruční výrobě.

Co to znamená?
Různorodou práci od stříhání materiálů, po výsek a broušení kovových komponentů, Dále potisk a přípravu materiálu pro následnou výrobu. Budete manipulovat se stroji, s lisem a tiskařským strojem. Měl/a byste být technický typ. Dřívější práce se stroji výhodou.

Co vám za to nabídneme?
Dlouhodobou brigádu pro někoho, kdo je pracovitý a spolehlivý. A taky dílnu, ze které se může stát vaše království.

Životopisy s fotografií zasílejte na kariera@jelenisperky.cz

Do předmětu emailu uveďte  „Jelení technik“.