Kariéra

Kariéra

Hledáme nové posily do Jeleního týmu na pozice :

Výpomoc do výrobního ateliéru

Náplň práce:

  • příprava materiálu a komponentů pro výrobu
  • začišťovací a dokončovací práce
  • slepování již nazdobených jelenů
  • příprava dárkových balení
  • třídění materiálu
  • ostatní pomocné práce

Požadujeme :

  • manuální zručnost, pečlivost a trpělivost
  • čistota provedení práce
  • spolehlivost, samostatnost
  • chuť do práce

Nabízíme:

  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • zajímavou a kreativní práci
  • příjemné pracovní prostředí a ten nejlepší kolektiv
  • dlouhodobou brigádu, kterou je možné kombinovat se školou
  • práce na DPP
  • mzda 80 Kč / hod

Místo výkonu práce: Praha 3

Časové rozmezí, kdy je možné do ateliéru docházet:

  • během letních prázdnin 8 - 16 hodin
  • září - červen 9 - 17 hodin

Životopisy včetně fotografie zasílejte na kariera@jelenisperky.cz.
Do předmětu emailu uveďte – Výpomoc při výrobě

Životopisy, které nebudou splňovat výše uvedené body či budou bez fotografie, nebudou evidovány do výběrového řízení. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Výroba Jeleních šperků

3 - 5 celých dnů do týdne  (nehledáme brigádníky)

  • výroba Jeleních šperků

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru šperkaře, či výtvarný směr, či praktická zkušenost s detailní, drobnou manuální činností
  • manuální zručnost, kompoziční cítění, pečlivost a trpělivost
  • spolehlivost
  • organizační dovednosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • flexibilita a pracovní nasazení

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení + odměny závislé na výsledcích
  • zajímavá a kreativní práce
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • forma úvazku DPP nebo ŽL

Do předmětu emailu uveďte – Výroba jeleních šperků