Čtyřčlenné stádo navržené speciálně pro kočárky Bugaboo

Jelení šperky & Ondálek

Různorodé spolupráce nás baví. Inspirují totiž nejen konečné zákaznice, ale i nás. Není vůbec na škodu si občas rozšířit obzory.


Pro letošní podzim jsme navrhli speciální kolekci ve spolupráci s dětským obchodem Ondálek. Majitelku obchodu napadlo propojit značky dvou hlavních leaderů s designovými kočárky na trhu společně s českou značkou šperků.

Jelení šperky se výborně hodily do konceptu a my je navrhly podle ingrediencí tak, aby spolu s designovými kočárky fungovaly.

A slibujeme, že tato spolupráce bude bavit i ty z vás, které děti nechávají chladnými. Protože ono je to všechno roztomilé tak akorát, nepřeplácané a čistě elegantní!

Tahle designová záležitost povýší kočárek na stylový kousek. A je jen na vás, jestli budete jelena s kočárkem kombinovat podle našich tipů nebo si najdete vlastní cestu.


Silná čtyřka jelenů navržená pro aktuální modely kočárků Mutsy.


Brož můžete sladit nejen s kočárkem, ale třeba
i s vaším oblíbeným svetrem.

Kolekce byla navržena speciálně pro kočárky Bugaboo a Mutsy, ale tito jeleni skvěle doplní i kočárky jiných značek.

První linie pro kočárky Mutsy ladí tón v tónu a vykouzlí tak elegantní vzhled. Vybírejte mezi hnědou, černou a tmavě modrou se stříbrnými detaily. Stádo skvěle ladí s barvou rukojeti a textilními částmi kočárku.

Druhá linie vznikla pro kočárky Bugaboo, na kterých by měli být jeleni kontrastním prvkem. Na černou nebo šedou stříšku připněte barevného jelena a naopak. Na barevné stříšce maximálně vynikne černá či šedá brož. Jelení stádo pro Bugaboo poznáte podle jednoduššího zdobení a sportovnějšího vzhledu.

Nic ale není pevně dáno. Vyhrajte si a vymyslete kombinaci, kterou na pískovišti nikdo nemá.

Jelen se dá připnout nejen na stříšku nebo kryt hlubokého kočárku. Co takhle zkusit jím ozdobit přebalovací tašku?

A až kočárek odložíte do kouta, jelena směle noste dál třeba na kabátu. Jelení sezóna prostě nikdy nekončí.


Modro-hnědá Mutsynka pro sportovnější maminky bude skvělá k džínům.

Ondálek
Obchod Ondálek působí na trhu s dětským zbožím již déle než 10 let. Jeho název není žádnou záhadou ani zkratkou, jde o zdrobnělinu jména syna Ondřeje. V sortimentu tohoto obchodu najdete kvalitní a prověřené zboží pro miminka, batolata, předškoláky a jejich maminky. Ondálek vybírá pro své zákazníky značky, které dopřejí jejich ratolestem i jim samotným maximální pohodlí, funkčnost a styl.Bugaboo
První kočárek Bugaboo vznikl jako závěrečná školní práce na univerzitě v Eindhovenu. Student designu Max Barenbrug si zvolil jako své téma návrh sportovního kočárku, který bude praktický, stylový a zvládne jízdu ve městě i v přírodě. A tak je tu Bugaboo, už 23 let.Mutsy
Víte, že firma Mutsy byla založená už v roce 1937? A že roku 1952, ještě pod starým názvem Mutsaerts, reprezentovala Nizozemsko na světové výstavě v Mexiku? Na výrobce kočárků neuvěřitelný úspěch!Balabína zkrášlí i přebalovací tašku nebo kabelku. Jejímu jemnému kouzlu se nedá odolat.Zeptali jsme se Petry Hyklové,
majitelky obchodu Ondálek

Co bylo prvotním impulsem ke spolupráci a proč jste se rozhodla oslovit právě Jelení šperky?
Z celého konceptu Jeleních šperků jsem nadšená a vaše kousky nosím velmi ráda a často. Jednoho dne jsem si řekla, proč vlastně nepřipnout jelena na kočárek? Vždyť kočárek je pro ženy – maminky – nepostradatelným společníkem několik let, tak proč ho díky jelenovi nepovýšit na stylový módní doplněk?

Jak vypadá vaše klasická zákaznice? Má něco společného s jelení fanynkou?
Naše klasická zákaznice chce pro své dítě nejen kvalitní, ale také skvěle vypadající produkty. Právě záliba v kvalitních, stylových a neotřelých produktech je to, co spojuje naše zákaznice s jeleními fanynkami.

Máte ve stádu jelenů vyrobených pro kočárky svého favorita?
Mojí favoritkou je jednoznačně Mutsynka. Díky své koňakové barvě ji lze skvěle kombinovat se všemi přírodními odstíny a bude se výborně hodit i na jiné značky kočárků. A v neposlední skvěle padne i na můj béžový kabát.


Toto speciální stádo je k zakoupení exkluzivně v kamenném obchodě Ondálek nebo přes e-shop: www.ondalek.cz

Naši Jelínci baští sušenky, aby vám mohli nabídnout to nejlepší z jeleních služeb. Skákáním po tomto webu souhlasíte s použitím cookies. Více o cookies OK