BOJUJ ZA LÁSKU


S JELENTÝNSKOU KOLEKCÍ
OD MARTINY PTÁČKOVÉ

Tváří a autorkou první jelentýnské kolekce v černých a červených tónech je Martina Ptáčková, čtyřnásobná mistryně světa v kickboxu, která s námi odhalila lásce svou pravou tvář. Ačkoliv na první pohled působí drsným a nesmlouvavým dojmem, ve skutečnosti je velmi laskavá a přátelská. A o to nám v nové kolekci šlo. Abyste mohli vyjádřit své pravé já prostřednictvím Jeleního šperku.


Jsme rádi, že nám s Jelentýnem pomohla právě Martina a v našem rozhovoru si můžete přečíst, jaké pro ni bylo vytvářet svou první kolekci, a který jelínek je její nejoblíbenější.


Jaké bylo vaše první setkání s Jeleními šperky?
Svého prvního jelena jsem dostala jako dárek. Udělal mi velkou radost, od té doby jsem si jeleny zamilovala a nedám na ně dopustit. Líbí se mi vždy originální nápad, skvělé, kvalitní provedení a barvy. Oceňuji, že každý jelen má svůj vlastní příběh a je jedinečný. Je to prima společník, kterého si můžu vzít na ples, do školy, práce nebo jen tak na každodenní nošení.  Přináší mi radost, ať jsem kdekoliv. Prostě prima parťák.

Máte svého jeleního oblíbence?
Své jelení stádo si pečlivě hlídám a každou chvílí se rozrůstá. Každý jelen už ke mně svým způsobem patří. Oblečení s broží jelena je základ. Nemám svého oblíbence, ještě by to bylo tomu druhému líto, kdyby se to dozvěděl. ☺ Každý má svůj druh oblečení, na kterém mu je nejlépe a které si hlídá.

Jaké bylo stát se tváří zamilované kolekce jeleních šperků?
Moc mě těší, že jsem se stala tváří zrovna jelentýnské kolekce. Láska pro mě znamená strašně moc. Focení a celou kampaň jsem si moc užila. Atmosféra byla skvělá a zažili jsme spoustu úsměvných situací.

Bavilo vás vytváření jelentýnské kolekce, která bojuje za pravou lásku?
Strašně moc! Bála jsem se, jestli si nevymýšlím moc velkou extravaganci, ale s Bárou jsme daly pět kousků dohromady během chvilky a mám z ní ohromnou radost. Myslím, že jsme perfektně vystihly kombinaci barev a zdobení, která každému dodá odvahu při hledání pravé lásky. Doufám, že si tuto zkušenost ještě někdy zopakuji, protože vytvářet jelínky je sen.

Slavíte Jelentýn?
Ano, jelentýna slavím. Přijde mi hezké obdarovat toho, na kom mi záleží. Udělat mu radost a říct mu, jak je pro mě důležitý a jak si ho vážím.

Co pro vás znamená pravá láska?
Láska pro mě znamená strašně moc. Věřím, že na každého někde čeká ten pravý nebo ta pravá. Láska je laskavá, upřímná a věrná.
Milovat není jen mít rád, milovat je věřit, odpustit a znovu podat ruce.
Láska je štěstí, které si navzájem dáváme. Je prostě nejvíc.

 


Něžnost, elegance
a jemné pudrové tóny

Martina nám ale ukázala i svou romantickou duši a stala se tváří druhé jelentýnské řady, která již vznikala pod naší taktovkou.


Kombinace starorůžové barvy a sametu se hodí pro každou romantickou duši, která chce ukázat lásku po svém a bez srdíček. Užijte si pocit jedinečnosti a uchovejte si jejich pravý význam pouze pro sebe.


Místo srdíček jsme do každého jelínka schovali starorůžovou perličku.
Jejich pudrové kabátky jsme rozzářili kamínky Swarovski a bohatými lístečky z pudrové, prasečí perleťové a stříbrné barvy. A nesmíme zapomenout na samet. Malé i velké mašličky vykouzlí lásku jediným pohlazením.


Všechny kousky můžete uložit do dárkových krabiček v pudrové nebo starorůžové barvě, které jsme pro vás složili z jemně vroubkovaného papíru. Ten k nám dorazil až z dalekého Japonska.


PŘEJEME VÁM KRÁSNÉHO JELENTÝNA

Nové jelentýnské stádo si můžete koupit zde.

Naši Jelínci baští sušenky, aby vám mohli nabídnout to nejlepší z jeleních služeb. Skákáním po tomto webu souhlasíte s použitím cookies. Více o cookies OK