Jelení šperky | Velkoplánka

Velkoplánka

CENA: 1670 Kč

S kým jiným vkročit do nového roku než s Velkoplánkou? Už když byla tato jelenička malá, měla hlavu plnou velkých plánů a teď je ráda spojí s těmi vašimi. Kapesní týdenní diář, do kterého si vše zapisuje, má mentolovou barvu. Jeho pouzdro je z inkoustové koženky a ladí tak s jejím kabátkem, který je posetý hematitovými broušenými kameny, maršmelounovými či bílými lístky a stříbrnými komponentami. Sama Velkoplánka je velká 3,5 × 4 cm a její kontrastní zdobení je smělé stejně jako její plány.

Součástí zdobeného diáře je koženkové pouzdro, díky kterému bude jelen i po roce jako nový. Jelena z diáře Vám rádi po roce za drobný poplatek předěláme na brož.

K diáři je možno zakoupit perleťovou dárkovou krabičku či si ho nechat vánočně zabalit v kroku č. 2 před potvrzením objednávky.

Rozměr diáře: 9x15,5cm

TYP: diář | BARVA: mentolová | TÉMA: Vánoční
add to bag
EXPEDICE:
2. 12.
SKLADEM:
2
Předobjednávka


Jelen bude k dispozici 2. 12. 2019. Jednoduše si ho kupte a až bude Váš balík připraven, budeme Vás informovat e-mailem o jeho expedici X

STRANA 1  Zobrazit vše
GeometrikGalerínekAvantgardýnKustodkaKubistaLaskavec
Naši Jelínci baští sušenky, aby vám mohli nabídnout to nejlepší z jeleních služeb. Skákáním po tomto webu souhlasíte s použitím cookies. Více o cookies OK