Soutěž

Soutěž

Vyrážíte na prázdniny a chystáte se objevit váš vlastní ostrov pokladů? Podělte se o něj s námi a zapojte se do naší letní soutěže.

Je váš vysněný ostrov pokladů plný vzácných kamenů a koření? Je to skrytá louka, o které nikdo neví? Ulička s rozkvetlými parapety? Vaše oblíbená destinace u moře, ke které se pravidelně vracíte? Je to krabička s poklady schovaná na chalupě? Vyfoťte Váš jedinečný ostrov pokladů s Jelením šperkem z naší dílny jakéhokoliv stáří a z jakékoliv kolekce a pochlubte se nám.

Do soutěže se můžete zapojit prostředním Facebooku a Instagramu. Na Facebooku nám vaše fotografie posílejte do zpráv, přímo profilu Jelení šperky a na Instagramu jen jednoduše zveřejněte fotografii a přidejte hashtag #ostrovpokladu. Myslete jen na to, že váš profil musí být veřejný, abychom fotografie mohli vidět. Pokud si profil nechcete měnit na veřejný, jednoduše nám fotografii pošlete na Facebooku do zpráv.

Nikdy nevíme, kdy se může objevit ten pravý Ostrov pokladů a tak soutěž trvá opravdu celé léto a můžete se zapojit až do půlnoci 31. 8. 2018.

Tři výherci s nejzajímavějším pojetím svého ostrova získají poukaz v hodnotě 2 000 Kč na nákup na našem e-shopu nebo v jelením ateliéru.

Výherce zveřejníme v pondělí 3. 9. 2018 na našem Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na vaše úžasné objevy a přejeme vám krásné léto.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies OK